Michał Stankiewicz

Właśnie moja strona została dodana do indeksu @svmetasearch@pol.social. Był jednak pewien problem z dodaniem jej ze względu na to, że używam zabezpieczeń od CloudFlare. W tym krótkim wpisie z serii #Shorts, napiszę Wam jak to rozwiązałem.

Czytaj dalej...

Zapewne wielu z Was wie, że Fundacja Technologie dla Ludzi (@ftdl@pol.social), która prowadzi jedną z najpopularniejszych instancji Mastodona w Polsce – Pol.Social, posiada w swoim portfolio wiele innych różnych projektów, takich jak Nasza Chmura, ale czy widzieliście, że posiadają także własnego Matrixa?

Czytaj dalej...

macOS jest świetnym systemem operacyjnym przeznaczonym dla komputerów firmy Apple. Nie jest on jednak bez wad i ma parę braków. W tym zestawieniu pokażę wam kilka ciekawych aplikacji, z których osobiście korzystam na moim MacBooku.

Czytaj dalej...

Dobra, przyznaję – trochę “podkradłem” pomysł na serię #Shorts od Tomasza z jego bloga. Będzie to zbiór takich tematów, które są za długie, żeby poruszać je na Mastodonie, ale jednak za krótkie, żeby traktować je jako pełne artykuły.

Czytaj dalej...

Przed przeczytaniem tego artykułu, zachęcam do przeczytania mojego wcześniejszego tekstu na temat Fediwersum na karab.inie

Szczerze mówiąc nawet nie wpadłbym na to, żeby kontynuować moją recenzję fediverse, gdyby nie ostatnia seria powiadomień na /kbinie pod poprzednim tekstem. Nie mam pojęcia skąd nagle wzięło się tyle komentarzy.

Czytaj dalej...